Superbohaterowie amerykańskiej pop kultury w geometrycznych ilustracjach

Panie i panowie, usiądźcie wygodnie w fotelu i zapnijcie mocno pasy bezpieczeństwa. Mam ogromnym zaszczyt zaprezentować Wam niesamowitą galerie geometrycznych ilustracji ikon amerykańskiej pop kultury. Każdy z Was na pewno słyszał o Batmanie, Supermanie czy Lordzie Vaderze. Niektórzy szczęśliwcy nawet pewnie widzieli ich na szklanym ekranie w najrozmaitszych wariacjach filmowych. Nie zmienia to faktu, że są to kreacje, które kojarzy świat, a ich popularności na całym globie  nie sposób zmierzyć.

Seria ilustracji została wykonana przez Liam Brazer, która na co dzień zajmuje się w pracy właśnie ilustracją oraz animacją. Jak sama twierdzi, superbohaterowie wykreowani przez amerykańskich twórców mieli olbrzymi wpływ na jej dzieciństwo i utkwili jej bardzo mocno w głowie. Szczególnie seria Stars Wars, która w latach 80 i 90 sięgała w Stanach Zjednoczonych apogeum popularności.  Liam grafiką wektorową zajmuje się od 10 lat. Udostępniona przez nią galeria prezentuje się fenomenalnie. Jest to sztuka, która błyskawicznie zabija swoim poziomem. Zapraszam do sprawdzenia poniższych ilustracji. Kolejna seria prac Brazer już wkrótce ponownie zostanie opublikowana w Sieci.

[źródło]

Reklamy

Posted on Grudzień 19, 2011, in Galeria, Specjale and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: