Drum and Bass Night w łódzkiej hali Expo [zdjęcia]

8 kwiecień br. był wielkim świętem dla wszystkich miłośników muzyki elektronicznej w Łodzi. W łódzkiej hali Expo odbyła się impreza Drum & Bass Night, podczas której na scenie zaprezentowali swoje umiejętności krajowi dj-e, oraz specjalnie zaproszone na tą okazje, gwiazdy z Londynu.

Impreza cieszyła się ogromny zainteresowaniem, praktycznie cała hala została zapełniona przez entuzjastów elektronicznych dźwięków. O godzinie 19.00, jako pierwszy sygnał do zabawy dał DJ Moptron, który swoim setem rozpoczął Drum & Bass Night. Po nim zagrali  kolejno DJ 3 Way, Bolty i Destruction serwując kawał energetycznego brzmienia, które stanowiło jedynie preludium do tego, co miało dziać się jeszcze podczas tej niezwykłej nocy.

Prawdziwe szaleństwo nastąpiło w momencie, gdy na scenie pojawili goście z Wielkiej Brytanii, najpierw DJ Nicky Blackmarket w towarzystwie dwóch wyśmienitych MC’s Skibadee i Shabba D, a później największa gwiazda tegoż wieczoru Aphrodite.

Ogromny żywioł i niespożyte zasoby energii Skibadee i Shabba D rozgrzało do czerwoności parkiet. W jednej chwili cała zgromadzona publika eksplodowała, pogrążając się w transie dźwięków Drum & Bass. Zresztą widownia tej nocy była świetnie dysponowała, żywo reagując na to, co działo się na scenie, nie ukazując przy tym nawet na moment zmęczenia. Totalna jazda, bez trzymanki.

Na deser swoje dynamiczne sety zagrali jeszcze DJ Kenny Ken, DJ Krust i DJ Suffer. Całą zabawę prowadziła ikona audycji radiowej „Nocny Trans”, Adam Kołaciński, zaś sam melanż wypadła znakomicie. Pozostaje mieć nadzieje, że w przyszłości więcej tego typu imprez organizowanych będzie w naszym mieście, co pozwoli mu odzyskać miano „polskiej stolicy muzyki Drum & Bass”. Na koniec zapraszam do sprawdzenia galerii z imprezy.

____________________________________________________________________________________________________

Tekst: Marcin Kwieciński // Zdjęcia: Marcin Błoch

Reklamy

Posted on Kwiecień 16, 2011, in Galeria, Muzyka and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 3 Komentarze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: